Úvod » Výrobky z kamene onyx » Onyx - výrobky mix


        

Onyx - výrobky mix

skladem

 

Kompletní specifikace

 

Jedná se o ruční práci, každý kus je originál.

Léčivý kámen ONYX – kámen dodávající sílu.

Je velmi vzácný a už od starověku je považován za polodrahokam . Vyrábí se ručně.

ONYX držený v ruce upozorní na minulá zranění.

Léčivé kameny jsou v různých barvách (zelená, fialová, hnědá, krémová, vínová, černá a další) a jimi působí na člověka.

Jsou schopny pohlcovat,odrážet energii z planet sluneční soustavy a vyzařovat a vysílat ji poté do svého okolí, tedy i člověku, který je jejich nositelem a těmito energiemi jej ovlivňovat jak v pozitivním, tak i v negativním smyslu.

Odvádí z těla negativní energii.

Léčebné využití: blahodárně působí na zuby, nohy, kosti, kostní dřeň, léčí krevní poruchy. Posiluje kůži, vlasy, nehty a léčí jejich nemoci. Zmírňuje bolesti srdce a zklidňuje nervovou soustavu. Příznivě ovlivňuje zrak a sluch. Chrání před plísňovým onemocněním

Umístění: Noste na levé straně těla. Pokládejte nebo držte na místech dle potřeby. Nepsaným pravidlem je, že na kámen, který nosíte, byste neměli nechat sahat a působit jiného člověka, protože, jak již bylo řečeno, kamínky mají schopnost vstřebávat energie z okolí a předávat je svému nositeli a ovlivňovat ho.

Čištění a nabíjení: čistí se pod tekoucí vodou co nejčastěji, stejně tak i nabíjení se provádí co nejčastěji. Některé kameny se nabíjí na přímém slunci, jiné za denního světla, ale přímé slunce jim nevyhovuje a jsou i takové, které se mohou nabíjet pouze v noci, za působení měsíce, protože sluneční svit je znehodnocuje.

NWU3Mj